Ми відновили обробку замовлень
Доставка «Новою поштою»

Замовити портрет по своєму фото в Полтаві

Доставка подарунка в будь-яку точку України

Створити свою картину

Картина - оригінальний та практичний подарунок, що буде радувати кожного дня

Ціна від
438 грн
Оплата після отримання
Подарункова упаковка
Зробимо за один день
Зроблено в Україні

Як це працює

КРОК 1

Завантаж своє фото в конструктор, щоб подивитися як воно буде виглядати

КРОК 2

Введіть свої дані та адресу доставки

КРОК 3

Отримуйте свою картину

ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ

Опис картини

Перейти в конструктор

Розміри

30x40

40x60

50x70

60x90

Створити подарунок

Приклади робіт

Example 1
Example 2
Example 3

Друкуване фото на полотні у Полтаві на згадку

Бажаєте втілити свої незвичайні та сміливі ідеї? Ідеальним рішенням стане друк фото на полотні в Полтаві. Наші майстри створять якісну картину, яка ще довго радуватиме око.

Види фотодруку на полотні

Ми пропонуємо широкий спектр послуг фотодруку, які дозволять вам створити неповторний подарунок та красиво прикрасити інтер’єр. У нас можна замовити:

  1. Зображення будь-якої тематики – сімейні урочистості, пам’ятні моменти, краєвид чи натюрморт, міські мотиви чи індустріальні об’єкти.
  2. Репродукції. Оригінальні полотна, написані рукою відомих авторів, коштують чимало. Наявність оцифрованих вихідних джерел дозволяє виконати друк на полотні в Полтаві в найкоротший термін.
  3. Фотопортрети. Надруковане на полотні мальовниче зображення стане чудовим подарунком для близької людини на будь-яке свято. За бажанням клієнта можливе стилізоване оброблення знімка.
  4. Модульні полотна здатні оновити та оживити будь-який інтер’єр. Картина розбивається на кілька елементів, кожен із яких розміщено на окремому блоці.
  5. Фотоколажі – популярний напрямок сучасного фотомистецтва. Створимо і перенесемо на полотно композицію із сімейних, весільних чи дитячих фото. Це може бути тематична добірка чи абстракція.

Ми використовуємо два типи полотен під друк – натуральне та штучне (неткане) полотно. Виражена фактура натурального матеріалу дозволяє отримати зображення максимально схоже на роботу художника. Щоб надрукований сюжет набув вигляду картини, виконується натяжка на сосновий підрамник.

Як зробити замовлення фотодруку на полотні у Полтаві

Замовити друк по фото на полотні у Полтаві ви можете через онлайн-калькулятор на сайті. У ході оформлення заявки у Вас побачите вартість роботи (без додаткових послуг), тому відразу зможете зорієнтуватися в даному питанні.

FAQ

Що таке картина на полотні?

Картина на полотні - це зображення, яке за допомогою спеціального принтера наноситься на щільний матеріал (полотно). Після друку полотно натягується на підрамник. 

Як роблять друк на полотні?

Зображення наноситься на полотно струменевим принтером (рідше - широкоформатним плоттером). Як фарби можуть бути використані водорозчинні або сольвентні чорнило.

Як замовити картину на полотні?

Для замовлення друку просто оформите заявку на сайті, прикріпивши зображення, яке ви хочете нанести на полотно.

Всі відповіді на питання

Скільки коштує роздрукувати фото на полотні?

Вартість друку залежить від необхідного формату і терміновості виконання послуги. Для її розрахунку зв'яжіться з менеджером.

Як упаковуються картини на полотні?

Після виробництва картина упаковується в захисну папір і плівку. За бажанням ми можемо додати подарункову упаковку.

Де можна отримати своє замовлення?

Стандартний спосіб отримання посилки - відділення Нової Пошти. При необхідності замовлення може бути доставлений до вас в офіс або додому.

Як покрити картину на полотні лаком?

Перед відправкою картина проходить всі етапи постпечатной обробки. Якщо ви хочете додатково покрити її захисним засобом - уточніть його сумісність з полотном у менеджера компанії.

Як натягнути на підрамник картину на полотні?

Картина надається вже в установленому на підрамник вигляді. Вам необхідно лише закріпити її на стіні.