Працюємо заради перемоги

Картина в стилі Love IS

  1. Завантаж зображення
  2. Отримай картину

Оплата при отриманні чи на сайті

Доставимо у будь-яке місто

Макет готовий за декілька хвилин

Сьогодні вже замовили 53 картини

Ціна

не ВТРАТЬ шанс
замовити КАРТИНУ

ціна без акції

нова ціна

599 грн

від 359 грн

ціна без акції

599 грн

нова ціна

від 435 грн

ОПИС КАРТИНИ

Картини Love is – оригінальний подарунок, який точно не залишиться непоміченим. Вони виконують відразу кілька функцій: доповнюють інтер’єр приміщення і постійно нагадують одержувачу про уважність людини, який зробив такий подарунок. Замовити друк таких полотен ви можете на нашому сайті.

Картини Love is – що це?

Їх колекціонували, дарували на знак симпатії і просто жували без зупинки – все це про жуйки Love is, які підкорили світ в 90-х роках. Сьогодні їх рідко можна зустріти в магазинах. Але оригінальні вкладиші з них (ті самі записочки з поясненням любові) активно використовуються для створення оригінального дизайну. Стосується це і фотохолстов.

Картина Лав із – це повноцінне полотно, на якому надрукована фотографія закоханої пари. Доповнюється зображення фразою, яка пояснює, що любов – це…:

…обіймати тебе сильно;

…одна доля на двох;

…бути разом і в горі, і в радості.

Перевага таких картин – унікальність. Ви самі вибираєте, яке фото буде надруковано на полотні і яка фраза його доповнить. Незвичайний портрет Love is, зроблений по вашим фото, обов’язково буде встановлений на саме видне місце в кімнаті.

На яке свято дарувати полотно зі спільним фото?

Фотопанно в стилі відомих жуйок – один з кращих способів висловити свою любов до дівчини або хлопця. Підійде картина Love is в якості подарунка на свята, коли необхідно сказати про свої почуття. Полотно з спільними фотками можна надати на:

  • День Святого Валентина;
  • 8 березня або 14 жовтня;
  • Річницю відносин і не тільки.

Підійде такий подарунок не тільки для закоханих, які тільки знайшли один одного і відзначають першу річницю. Піднести його можна і коханому чоловікові, дружині. Навіть після довгих років шлюбу фотохолст, прикрашений романтичної фразою і нагадує вкладиші з улюблених усіма жуйок, буде сприйнятий із захопленням. Він допоможе вам в повній мірі висловити свої почуття. І буде завжди нагадувати вашій другій половинці про них!

Замовити картину зі спільною фотографією і підходящої для ваших відносин фразою ви можете на нашому сайті. Все що вам треба – завантажити фото, вписати цитату і вибрати параметри полотна. Ми в стислі терміни створимо оригінальний подарунок для вашої другої половинки і відправимо його в будь-яке місто України.