ДРУК НА ПОЛОТНІ ЗІ СВОГО ФОТО В ART-GIFTS ™

Ціна

НЕ ЗМАРНУЙ ШАНС ЗАМОВИТИ КАРТИНУ:

ціна без акції

нова ціна

від 489 грн

від 93 грн

ціна без акції

від 489 грн

нова ціна

від 93 грн

ДО КІНЦЯ АКЦІЇ ЗАЛИШИЛОСЯ

Зробимо за один день

Надрукуємо будь-яке фото

Зроблено в Україні

НАШІ АРТ КАРТИНИ

МОТИВАЦІЙНІ

З ДОМАШНІМИ ТВАРИНАМИ

Як це працює

canvas-1-upload

Завантажте фото і створіть дизайн картини

Зробіть замовлення

Отримайте свою картину

РОЗМІРИ

30×40 см

40×60 см

50×70 см

60×90 см

ОПИС КАРТИНИ

Що думають наші клієнти

Ми пропонуємо замовити друк фото на полотні для оригінального подарунка або ексклюзивної прикраси інтер’єру.

Друк на полотні по фото як варіант подарунка

Красива картина по фото на полотні – це гідний і незвичайний подарунок для дорогих людей. На великому полотні з підрамником можна роздрукувати будь-яке зображення на Ваш смак. Арт картина – це справжній витвір мистецтва, який високо цінується. Ми можемо зробити друк портрета на полотні по фото в будь-який час. Уважно і відповідально ставимося до своєї роботи. Цінуємо ваш час.

Як готують і друкують фото на полотні в art-gifts.com.ua

За допомогою спеціального сучасного обладнання на міцне полотно наносять вибране зображення. Після цього його необхідно закріпити спеціалізованим лаком. Завдяки цьому малюнок буде довговічним, не втратить новизни і привабливості довгі роки. Основні переваги фото на полотні: оригінальність і точна передача кольорів. Є ще один момент, на який варто звернути увагу: картина з фото проходить редагування в спеціальній програмі. Тільки потім проводиться друк. Розмір залежить від побажань замовника.

Друк будь картин можна замовити

У нас Ви можете замовити:

  • Друк фотографії на полотні.
  • Портрет в образі.
  • Фотостіну.
  • Репродукцію.
  • Модульну картину.

Ми якісно і швидко впораємося з художньою обробкою, яка дозволить створити справжній шедевр, що повністю відповідає побажанням клієнта. Цифрова отрисовка фотографії значно підвищує якість картини. Всі деталі конкретного знімка збережуться в незмінному вигляді.

Як оформити замовлення на art-gifts.com.ua

На сайті компанії можна прямо зараз оформити замовлення. При виникненні питань зверніться до досвідчених фахівців компанії. Вони допоможуть вам визначитися з вибором. Ми зробимо оригінальну роботу на подарунок в Україні, з рамкою або без, все залежить від уподобань клієнта. Відгуки постійних замовників допоможуть зрозуміти переваги отриманого шедевра. Гарантуємо швидку доставку замовлення.

Всі сторінки