АРТ ПОДУШКА З ВЛАСНИМ ДИЗАЙНОМ ВІД ART-GIFTS™

Ціна

НЕ ЗМАРНУЙ ШАНС ЗАМОВИТИ ПОДУШКУ:

ціна без акції

нова ціна

від 489 грн

від 93 грн

ціна без акції

від 489 грн

нова ціна

від 93 грн

ДО КІНЦЯ АКЦІЇ ЗАЛИШИЛОСЯ

Зробимо за один день

Надрукуємо будь-яке фото

Зроблено в Україні

НАШІ АРТ ПОДУШКИ

СІМЕЙНІ СПОГАДИ

ІСТОРІЯ КОХАННЯ

ДИТЯЧІ ВРАЖЕННЯ

НА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

ДЛЯ НЬОГО

ДЛЯ НЕЇ

МОТИВАЦІЙНІ

З ДОМАШНІМИ ТВАРИНАМИ

Як це працює

Завантажте фото і створіть дизайн подушки

Зробіть замовлення

Отримайте свою подушку

ОПИС ПОДУШКИ

Що думають наші клієнти

Давно хотіли здивувати близьку людину? Круті технології від Art-Gifts допоможуть вам в цьому! У нас ви можете замовити подушку з фото, оригінальною картинкою або милим висловлюванням. Такий корисний і комфортний аксесуар точно припаде до душі дорогій для вас людині.

Подарунок-подушка – чому це круто?

Звичайним сувеніром або м’якою іграшкою сьогодні мало кого здивуєш. А ось фотоподушкой – цілком можна! Такий атрибут має відразу кілько переваг перед іншими варіантами подарунків:

  • індивідуальність (може бути нанесено ваше спільне фото або фраза, зрозуміла лише вам двом);
  • практичність (на відміну від декоративної сувенірної продукції з картинками, її можна використовувати за прямим призначенням);
  • особливий затишок (оригінальна м’яка подушка моментально перетворить ліжко або диван, зробивши атмосферу в приміщенні трохи затишніше).

Оригінальна фотоподушка буде постійно нагадувати вашій близькій людині про вас і стане невід’ємним декоративним атрибутом інтер’єру.

Особливості нанесення принта

В Art-Gifts друк на подушці виконується за допомогою термопереносу. Це один з найбільш безпечних методів нанесення принта. Весь процес проходить в 2 етапи: друк зображення на тришаровому папері і перенесення фарби на тканину за допомогою термопресу.
Така технологія має декілька переваг:

  • ефектний і привабливий зовнішній вигляд;
  • стійкість до негативних впливів;
  • збереження насиченості кольору протягом тривалого періоду.

Фахівці Art-Gifts виготовляють подушки з логотипом на замовлення в мінімальні терміни. На тканину може бути завдано будь-який принт: від класичного «Love you» до сімейної фотографії. Все залежить від ваших уподобань, а також заходи, в честь якого ви плануєте піднести оригінальний презент (день народження, річниця весілля, новий рік).

Створити свою персональну фотоподушку ви можете самостійно – в онлайн конструкторі на нашому сайті. Ми ж оперативно виконаємо замовлення за вигідною ціною і відправимо його до Вас службою доставки по Україні.