Арт футболка з персональним дизайном від Art-gifts™

Сім’я — головний скарб СТВОРИТИ СВОЮ ФУТБОЛКУ Діти — наше щастя і радість СТВОРИТИ СВОЮ ФУТБОЛКУ Тварини завжди такі милі СТВОРИТИ СВОЮ ФУТБОЛКУ

Сім’я — головний скарб СТВОРИТИ СВОЮ ФУТБОЛКУ Закохані, як діти. СТВОРИТИ СВОЮ ФУТБОЛКУ Друзі - це сім'я,
яку ми вибираємо самі.
СТВОРИТИ СВОЮ ФУТБОЛКУ

Ціна

НЕ ЗМАРНУЙ ШАНС ЗАМОВИТИ ФУТБОЛКУ:

ціна без акції

нова ціна

від 599 грн

від 93 грн

ціна без акції

від 599 грн

нова ціна

від 93 грн

ДО КІНЦЯ АКЦІЇ ЗАЛИШИЛОСЯ

Зробимо за один день

Надрукуємо будь-яке фото

Зроблено в Україні

Наші арт футболки

Як це працює

Завантажте фото і виберіть дизайн футболки

Зробіть замовлення

Отримайте свою футболку

Опис футболки

Розміри S M L XL XXL
Чоловічі
A/B 66/49 70/51 72/55 75/56 77/60
Жіночі
A/B 58/39 60/41 61/46 62/47 65/49

Ми у Instagram

Полотно футболки з бавовни, як полотно митця, може стати простором для самовираження. Створити неповторний дизайн цього елемента одягу для себе або в подарунок близьким можна всього за один день. Необхідно всього лише вибрати зображення, нанесення якого ми виконаємо з використанням сучасного обладнання і якісних матеріалів.

Види друку на футболках

Надрукувати зображення на футболці можна декількома засобами. Кожна технологія має свої особливості:

  • Шовкотрафаретний друк. Метод полягає в окремому нанесенні кожного відтінку на тканину через власний трафарет. Така технологія має хорошу якість, але припускає тривалу підготовку і обмеження за кількістю квітів в одному макеті. Шари повинні бути добре просушені. Тому спосіб є найбільш витратним за часом і економічно вигідний тільки при великих обсягах.
  • Прямий цифровий друк. При цьому способі нанесення принта малюнок відразу цілком лягає на тканину. Виготовлення здійснюється швидко, але про довговічність говорити не доводиться. Витримує всього близько 20 прань.
  • Сублімаційний друк. Відрізняється високою швидкістю виготовлення і невисокою ціною навіть при друку одного примірника. Малюнок надійно тримається на тканини. Але існує обмеження щодо застосування цього методу. Нанесення зображення можливо тільки на синтетичне полотно.
  • Термотрансферний друк. Майже моментальний перенесення принта при збереженні повної палітри відтінків. Вважається одним з кращих методів при невеликих обсягах друку. Зображення, нанесене таким способом, стійко до прання і має невисоку вартість виготовлення.

Де замовити футболку з принтом

Замовити футболку зі своїм принтом можна онлайн на нашому сайті. Скориставшись конструктором, ви можете задати всі необхідні параметри. В якості основи для нанесення малюнка на вибір пропонуються білі і чорні футболки з 100% бавовни розміром від S до XXL. Забрати готове замовлення з індивідуальним дизайном можна в одному з наших представництв, розташованих в різних містах України. За бажанням клієнта здійснюється доставка «Новою Поштою».

Як друкують у нас

В нашій студії для нанесення зображення застосовується технологія термопереносу, в якій використовується проміжний носій. Малюнок спочатку друкується на спеціальному папері або плівці, а потім в умовах високої температури переноситься на полотно.
Можливості по перенесенню кольорів малюнка, виконаного на тканини таким способом, практично безмежні. Технологія використовується для друку 3d-зображень. Принт виходить яскравим. За відгуками воно витримує безліч прань, при цьому якість фарб не змінюється. Ціна навіть при друку одного примірника низька.

Терміни та мінімальне замовлення на футболки з фотодруком

На виготовлення футболки з індивідуальним дизайном потрібно всього один день. Саме в такі терміни все буде готово в інтернет-магазині Art-Gifts. Технологія нанесення зображення дозволяє нам виконувати замовлення від однієї штуки, пропонуючи низьку вартість.

Всі сторінки